Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Foto e Ditës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3e84d8b84148cd1596bab5af6a196faf

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, vazhdon pushimet e saj në jug të Shqipërisë, ku nuk ka nguruar që të publikojë foto edhe nga profili i saj në rrjete sociale.

Por, përgjatë turit të saj disa ditor, ambasadorja ka eksploruar me skaf plazhin e Dhërmiut e shoqëruar nga disa persona.

Genc Sejko, i cili njihet si njeriu i memeve, ka publikuar këtë foto, ku mes personave që e shoqërojnë Kim, njëri prej tyre duket si Blendi Fevziu.

Ndërkaq kujtojmë se dje Kim dhe Fevziu kanë publikuar foto të shkrepura nga i njëjti vend, një tjetër provë që ka ngjallur dyshime dhe reagime në rrjet se Fevziu ka qenë një ndër personat që e ka udhëhequr ambasadoren në këtë guidë disa ditore.

Lidhur me këto foto që po qarkullojnë në rrjet, ka reaguar edhe gazetari Klodian Tomorri, i cili kujton se Kushtetuta e Shteteve të Bashkuara ndalon çdo zyrtar apo punonjës të qeverise federale të pranojnë dhurata nga qeveritë e vendeve të tjera pa marrë më parë miratimin e Kongresit.

Lexo

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img