Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Foto e Ditës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72a37428d380486b0f39cc1bdba74f39

Një nënë e re në moshë, e infektuar me COVId-19 ka sjellë në jetë fëmijën e saj në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Bëhet me dije se foshnja ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë, ndërsa nëna po vazhdon trajtimin për koronavirus.

Të porsalindurit i është bërë tamponi dhe fatmirësisht ka rezultuar negativ, ndërsa së bashku me nënën  e tij kanë lënë spitalin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img