Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Foto e Ditës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b5eca4ff38a1c9c5f91ed8853c6e1cbe

Biznesmeni dhe ish-deputeti i PD Agron Shehaj ditën e djeshme dhuroi disa pajisje jetike tepër të kushtueshme për ata që po luftojnë me COVID 19 te ‘Shefqet Ndroqi”.

Ndërkaq ai ka bërë një status në rrjetet sociale ku ka sqaruar se një pjesë të kostos, 13 mijë euro, i mblodhën shqiptarët përmes ‘Gofundme’ në përgjigje të fushatës që ish-deputeti hapi muaj më parë.

Lexo të plotë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img