Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Foto e Ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

f83ce2505c95cb9d8e2dc47ae2dd86d0

Newsbomb.al ka menduar t’i bëjë më sfiduese këto ditë karantine për lexuesit e tij.

Këto ditë kemi parë pafund, foto me libra e biblioteka, ndaj ky është momenti të provojmë se lexojmë! 

Ne do publikojmë çdo ditë një citim të një autori të famshëm dhe ju duhet të gjeni kush e ka shkruar!

Pas çdo përgjigje të saktë fitoni nga një libër me vlerë nga Botimet Pegi.

Futuni tani në faqen tonë newsbomb.al në Instagram dhe bëhuni pjesë e sfidës me citimin e parë.

Edhe po gabuat, s’ka asnjë problem. E rëndësishme është të provoni!

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/newsbomb.al/?hl=en

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img