Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Foto e ditës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5d1eed2bb49640d9311b1d8122ef2e5e

Një peshkatar nga Kanadaja ka mbetur pa fjalë teksa ka parë peshkun që ka nxjerrë nga deti.

Peshku duket pothuajse i ndarë më dysh për shkak se është rritur me një mbeturinë plastike në mes të trupit të tij.

Adam Turnbull i ka postuar fotografitë në rrjetin social Facebook dhe i bën apel të gjithëve të mos i hedhin mbeturinat në tokë apo det.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img