Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Foto e ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme opozita mbajti protestën e radhës, e cilësuar si kombëtare.

Por ndërsa moti nuk ishte në favor, PD i pajisi protestuesit me mijëra çadra.

Ndërsa e veçanta e tyre ishte stampimi me logon ‘Rama ik’.

Protesta e djeshme zgjati 4 orë dhe u shoqërua me skenar dhune.  

Më shumë

spot_img