Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Foto e ditës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Durrësi është zgjuar me reshje bore mëngjesin e sotëm.

Ndonëse reshjet e borës janë të rralla në zonat bregdetarë, ky është viti i tretë rradhazi që në Durrës bie borë.

Reshjet kanë nisur në orët e para të mëngjesit dhe po bien me intensitet ende. Ndërkohë bora është rikthyer në zonat malore, Dibër e Korçë.

Gjithashtu edhe në Tiranë kanë nisur të bien disa flokë bore por kanë shkrirë menjëherë, ndërsa Dajti si gjithmonë është zbardhur nga bora.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img