Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Foto e ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

 Policia ka shpallur në kërkim si të dyshuar kryesor për masakrën e Lushnjes, Laert Haxhiun si dhe Orges Bilbilin.

Policia bën me dije se të dy autorët e dyshuar janë me precedente penalë. Emrat e tyre lidhen me vrasjen e Gerti Lalës në vitin 2009, të njohur ndryshe si “Iriqi”, shoku i ngushtë Aldo Bares.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img