Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Foto e Ditës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gerta Loku, një vajzë mirditore, ka mbajtur një fjalim emocionues nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë ku ka folur për problematikat që shqetësojnë banorët e zonave rurale dhe ka marrë duartrokitjet e të gjithëve.

 Vajza nga Rubiku u kthye nga Italia gjashtë vjet më parë, pasi studioi shkenca politike në universitetin prestigjoz të “La Sapienza-s” në Romë dhe u specializua për marrëdhënie ndërkombëtare; dy diploma që i jepnin sigurinë se mund të ndërtonte një karrierë në qytetin e saj të lindjes në Veri të Shqipërisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img