Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Foto e ditës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Doli para gjykatës së Durrësit 27-vjeçarja Enertila Beqaj, e cila u akuzua se i ka marrë 60 milione lekë drejtorit të Postës në Manëz Barush Ahmetit nëpërmjet mashtrimit.

Por dje shfaqet për herë të parë në publik, 27-vjeçarja që u fsheh në Facebook pas pamjes së një aktoreje të bukur telenovelash.

Ajo shfaqet para togave të zeza në seancën e parë gjyqësore, e kërrusur dhe me pamje krejtësisht të kundërt nga ajo në rrjtetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img