Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Foto e ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eugent Bushpepa padyshim që ka bërë një përfaqësim dinjitoz për Shqipërinë në Eurovizion, ndërkohë që zëri i tij ka elektrizuar skenën e spektaklit.

Por mesa duket renditja në vendin e 11-të nuk paska qenë edhe aq pa gjë. Bushpepa ka pranuar së fundmi se i ka ardhur një ofertë për një turne europian nga një kompani diskografike e rëndësishme në Britani.

Sipas këngëtarit, shtëpia diskografike quhet “Stereophonics”. “Kemi marrë kontaktet, kemi shkëmbyer emailet dhe do të punojmë me shpresën që të bëjmë një turne europian”, ka thënë Eugenti.

Më shumë

spot_img