Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Foto e ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Përrallat e heronjve të vërtetë” ishte shfaqja më e veçantë në Teatrin Eksperimental. E iniciuar nga “Tiss” Qendra e Shërbimeve dhe Trajtimit Psikosocial dhe me regji të aktores shumë të dashur për fëmijët Shegushe Bebeti, shfaqja u vu në skenë. 

Kjo shfaqje u realizua për fëmijët autikë në kuadër të Ditës Botërore të Ndërgjegjësimit mbi Çrregullimin e Spektrit Autik dhe Ditën e Librit për Fëmijë. Fëmijët vunë në skenë shfaqjet e tyre, të cilësuara si “historitë e heronjve”.

Më shumë

spot_img