Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Foto e Ditës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4bdb22766b75d9c902c297e494397e7b

Shirat e ditëve të fundit kanë sjellë pasoja të mëdha në vend.

Pamje të frikshme vijnë nga fshati Kashnjet i Lezhës, ku si pasojë e reshjeve të dendura është shembur rruga që lidh fshatin me qytetin.

Siç shihet edhe në foto rruga është ndarë në dy pjesë, ku një pjesë ka rrëshqitur. Mësohet se për shkak të situatës është ndaluar qarkullimi dhe zona në fjalë është izoluar.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img