Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Foto e Ditës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1f854297b57527abb55605159ca93d5f

Shefja e spitalit Infektiv, profesoreshë Najada Çomo, ditën e djeshme festoi ditëlindjen.

Nuk zgjodhi ta festojë me miqtë dhe të afërmit, por edhe në këtë ditë feste për të, vendosi të qëndrojë pranë pacientëve të infektuar me COVID, për t’u shërbyer dhe për t’i ndihmuar ta kalojnë këtë virus vdekjeprurës.

Prej 9 muajsh profesoreshë Çomo është në krye të detyrës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img