Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

FOTO/ Rrjeti “shpërthen” në meme për Blendi Fevziun, gazetari “publikon veten” dhe shkrihet së qeshuri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të dashur të ekranit Shqiptar. Mes cilësive e gjërave që e identifikojnë, krahas emisionit “Opinion”, udhëtimeve dhe librave të tij , ai pa dyshim komentohet edhe për pamjen e tij pa flokë.

Por si do të dukej ai me flokë të gjatë? Me kaçurrela? Me mjekër të thinjur? Duke qënë se jetojmë në botën e teknologjisë, atëhere kemi mundësi që ti shohim të gjitha këto dhe ka qënë vetë gazetari i cili na ka prezantuar me një Blendi në disa dimesione.

Ai ka postuar së fundmi, një album të tërë, me pamje të ndryshme të cilat duhet të themi që na shkrinë së qeshuri.

Pas një votimi 24 orësh, publiku ka zgjedhur si të preferuarin Blendin me kaçurrela.

“Pas një votimi 24 orësh kjo foto e parë fitoi me ehunicë të ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dytë. Falënderoj edhe një klinikë që më ofroi të më mbjellë flokët dhe të mi bëjë kacurrela si këtu”, shkruan gazetari me humor.

Mirëpo gazetari preferon që të mbeten ashtu si është tani, pa flokë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img