Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

FOTO/ “Do të dërgojmë satelitë shqiptarë në hapësirë”, plas gallata në rrjet me deklaratën e Ramës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deklarata e kryeministrit Edi Rama, i cili tha se Shqipëria do të ketë edhe 2 satelitë në orbitë, “Albania one” dhe “Albania two”, shkaktoi shumë reagime dhe të qeshura në sallën e Kuvendit.

Por kjo deklaratë e Ramës nuk u ka shpëtuar faqeve të memeve, të cilat kanë publikuar memet e para.

Shumica prej këtyre faqeve satirike i kujtojnë Ramës që të mbajë premtimet dhe mos merret me iniciativa që nuk kanë në interes problematikat sociale të familjeve shqiptare.

Këto janë disa nga memet për deklaratën e Ramës:

245571618 1714874085371356 3906496715854846913 n
245592140 557029625356834 6075438714360963289 n
245640659 2011941585646631 2020133884341632367 n
245499405 2046598535488754 9156823976766928826 n
245486547 10159285945068361 7724739859314757871 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img