Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

FOTO/ Ditë e veçantë për Vjosa Osmanin, vjen në jetë anëtarja e re që gëzon familjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në familjen e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit sot ka festë dhe gëzim. Osmani është bërë hallë për herë të parë dhe lajmin e ëmbël e ka dhënë ajo vetë përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Mirë se erdhe Aura!”, shkruan Vjosa Osmani krahas fotos së mbesës, teksa  falënderon vëllain e saj dhe bashkëshorten e tij për anëtaren e re në familjen e tyre: “Na gëzuat pa fund”. Edhe dy motrat e presidents kanë shprehur lumturinë dhe entuziazmin për ardhjen në jetë të mbesës së tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img