Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

FOTO/ Digjet makina në mes të autostradës, nuk dihet për të lënduar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në aksin Tiranë-Durrës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se automjeti është përfshirë nga flakët teksa ishte në lëvizje, ndërkohë ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Menjëherë drejt vendit të ngjarjes janë nisur policia dhe zjarffikësit, por nuk ka asnjë njoftim zyrtar në lidhje me këtë ngjarje.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img