Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

FOTO/ Çfarë s’u pa sot në Kuvend, ja deputetet që tërhoqën vëmendjen me veshjet

Lajme të ngjashëm

Sot u mbajt seanca e radhës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë.

Në orën 10:00 të mëngjesit të sotëm deputetët u ulën në karriget e tyre për të mbajtur sesionin e radhës. Mirëpo, para se ato të futeshin nuk kishin si të mungonin dhe disa foto të shkrepura nga fotografët jashtë Kuvendit.

Të kruara thuajse në çdo detaj, deputetet janë parë në oborrin e Kuvendit mjaft në formë. Si gjithmonë vëmendjen e tërhoqi edhe veshja e tyre. Mjafon t’i shohim dhe vëmë re ngjyrat e ndezura pranverore.

Nga fotot e siguruara nga fotografët shohim se deputetet janë shfaqur kryesisht me kostume të lehta, ngjyra të hapura.

Më shumë