Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

FOTO/ Çfarë po ndodh në darkën e Edi Ramës me ambasadorët? Muzikë “live”, verë e kuqe dhe qirinj në tryezë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorët e huaj të akredituar në Tiranë, mes tyre Yuri Kim dhe Luigi Soreca, janë duke darkuar së bashku me kryeministrin Edi Rama dhe disa ministra të kabinetit.

Darka po zhvillohet në ambientet e “Fish City” në Labinot të Elbasanit, ndërkohë që është publikuar edhe foto e parë nga brenda festës, siguruar nga “Panorama”.

Siç duket edhe në foto, këngëtarët po shoqërojnë diplomatët me muzikë “live”, ndërkohë që vera e kuqe mesa duket është pija e preferuar e të gjithëve. Në tavolinë nuk mungojnë as qirinjtë, për ta bërë edhe më të bukur këtë mbrëmje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img