Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

FOTO/ Çfarë po ndodh me Olsi Bylykun? Aktori përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, është përballlur me një situatë aspak të këndshme, teksa ka përunduar në spital.

Ka qenë vetë Olsi ai i i cili ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet në spital teksa po merr mjekin.

 “I fortë”, shkruan ai krahas një fotografie të postuar në Instagram, pa dhënë asnjë detaj tjetër.

Më herët, në një intervistë, Egli dhe Olsi rrëfyen detaje nga historia e tyre e dashurisë.

“Kemi qëndruar shtatë-tetë muaj njohje. Kemi dalë për rreth dy muaj por shumë rrallë, pastaj qëlloi sezon vere. Do të bënte një dorë jetë Olsi”, tregoi Egli nga ana tjetër.

Më shumë
spot_img
spot_img