Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

FOTO/ Braktisi Partinë e Lirisë për t’iu bashkuar PS-së, ja pranë kujt u ul sot në Kuvend Agron Çela

Lajme të ngjashëm

Sot u mbajt seanca e parë e sesionit të ri parlametar për këtë vit. Pas akuzave dhe bllokimit të foltres nga ana e ish-kryeministrit Sali Berisha, një vëmendje të madhe mori edhe deputeti Agron Çela, i cili në këtë seancë u shfaq i ulur me deputetët socialistë.

LSA ka publikuar fotot ku shihet se Agron Çela është ulur në ulëset e Partisë Socialiste, bashkë me kolegët e tij, mes tyre Paulin Stërkaj apo dhe Denis Deliu.

Kujtojmë se pak ditë më parë Çela pati edhe një takim me kryeministrin Edi Rama, takim ky i cili i vuri vulën kalimit të tij nga Partia e Lirisë drejt Partisë Socialiste.

LEXO EDHE: Sali Berisha bllokon foltoren e Kuvendit që në seancën e parë: Hajde Albana, ma lidh pak…

Më shumë