Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

FOTO/ Big Brother “pushton” edhe Vllazninë, Luiz Ejlli bën bashkë shkodranë e vlonjatë

Lajme të ngjashëm

Big Brother VIP Albania është kryeqendra e lajmeve mediatike. Reality Show kryeson nivelet e shikueshmërisë dhe vëmendja më e madhe duket se është për banorin, Luiz Ejlli.

Shkodrani është më i përfoluri, si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë teksa historia e tij ka mbërthyer të gjithë shqiptarët. Mbështetja është e madhe për të edhe nga bota e sportit. Kapiteni i Kastriotit, Karakaçi, ndau një foto në rrjetin e tij social teksa kishte dërguar plot pesë vota në mbështetje të Luizit.

Suporti për shkodranin nuk kishte si të mungonte nga ekipi i Vllaznisë teksa kapiteni i ekipit Gurishta së bashku me dy shkodranët e tjerë, Herald Marku dhe Dajan Shehi, të cilëve i është bashkuar edhe vlonjati Ardit Hoxhaj, kanë shfaqur mbështjetjen e tyre në rrjete sociale me hashtagun #MeLuzin. /Marrë nga Newsport.al

Më shumë