Hapësire reklamuese

Sporti

FOTO/ Bes Kallaku dhe Ajka shkojnë t’i urojnë fat djemve kuqezinjë

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Bes Kallaku dhe Ajka shkojnë t’i urojnë fat djemve
Çunat e Kombëtares padyshim që janë personat më të kërkuar përgjatë ditëve të fundit. E kush nuk do të donte që t’i takonte! Por, këtë fat së fundmi e ka patur vogëlushja e Xhensilës dhe Bes Kallakut, Ajka, së bashku me babain e saj. Ka qenë vetë Besi i cili ka publikuar fotot nga takimi me kuqezinjtë ku dhe padyshim i ka uruar suksese për ndeshjen e sotme kundër Ishujve Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”, ku priten të jenë mbi 20 mijë zemra shqiptarësh.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese