Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

FOTO/ Berisha ulet në krye të tavolinës dhe “i zë karrigen” Bashës, ja kush e shoqëron ish-kryeministrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni i Rithemelimit ka nisur pak më parë mbledhjen në selinë e PD. Në këtë mbledhje është i pranishëm edhe ish-kryeministri Sali Berisha, i cili siç shihet edhe nga fotot, është ulur në krye të tavolinës, duke zënë kështu karrigen e Bashës.

Ndërsa në krah të tij qëndrojnë politikanët opozitarë si: Edmond Spaho, Albana Vokshi, Klevis Balliu, Oerd Bylykbashi.

Kjo është hera e dytë për Komisionin e Rithemelimit që mblidhet brenda ditës, ku më parë ishte dhe ish-kryeministri Berisha, i cili u takua me kryetarin e Komanduar të PD, Enkelejd Alibeaj dhe Gazment Bardhin.

Më shumë


spot_img

spot_img