Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

FOTO/ “Benz-i” del nga rruga dhe përplaset me pemët, shoferi përfundon në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Berat, tek Rrethrrotullimi i Bomirës. Mësohet se një tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pemët anësore.

Si pasojë është lënduar drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal të Beratit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img