Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

FOTO/ Begaj bën bashkë politikën në Pallatin e Brigadave, Basha dhe Kim përshëndeten me njëri-tjetrin, e pranishme edhe Kryemadhi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në kuadër të 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, presidenti, Bajram Begaj mbrëmjen e sotme priti në ambientet e Pallatit të Brigadave autoritetet e larta të shtetit, përfaqësues të trupit diplomatik dhe përfaqësues të forcave politike, fesë, kulturës, artit dhe medias.

Në mesin e të ftuarëve ishte ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim, ish kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe shumë personalitete të tjera.

Basha dhe Kim kanë qenë shumë të të afërt në këtë takim, teksa janë parë duke shkëmberë batuta dhe të qeshura me njëri-tjetrin.

 

 

Më shumë


spot_img

spot_img