Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

FOTO/ Bardhezi dhe e nxehtë, Wanda Nara provokon fansat nga…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara vijon të jetë në qëndër të vëmendjes, edhe atëherë kur gjasat që të jetë, janë të vogla. Partnerja e futbollistit, Mauro Icardit, ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka provokuar fansat.

Me një postim “Hot” dhe me mbishkrimin: “në shtëpinë time”, bukuroshja e njohur ka shkaktuar reagimin e shumë fansve, me shumicën e komenteve që kanë qënë pozitive.

Një fotografi bardhezi dhe me një shikim vrasës, postimi ka marrë edhe shumë shpërndarje.Wanda nuk zhgënjen as këtë herë, me format e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img