Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

FOTO/ Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës, pozon vetëm me një “gazetë fustan” në trup

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modela shqiptare Angela Martini tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Ajo poston vazhdiisht foto dhe video, ku shfaqet tepër sensuale.

Së fundmi bukuroshja brune i ka lënë pak vend imagjinatës. Modelja shqiptare, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka publikuar disa foto ku shfaqet vetëm me një gazetë në trup.

“Është koha për të marrë një lajm të mirë”, ka shkruar Angela Martini.

Angela e ka kthyer gazetën në një “fustan” shoqëruar me një rrip të zi në mes dhe padyshim që në këto foto nuk mungojnë komentet dhe pëlqimet e shumta të miqve e ndjekësve.

Më shumë
spot_img


spot_img