Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

FOTO/ Ambulanca përplaset me “Benzin” në Tiranë, plagoset një grua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në zonën e sheshit “Shqiponja”, në kryeqytet.

Në aksident është përfshirë një ambulancë dhe një makinë tip  “Mercedes Benz”. Mësohet se ambulaca ka qenë duke dërguar në spital një paciente. Si pasojë e aksientit ka mbetur e lënduar shtetasja K. I., 66 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 10.08.2022, në afërsi të ish-sheshit “Shqiponja”, janë përplasur mjeti ambulancë me drejtues shtetasin E. D., 55 vjeç, me automjetin me drejtues shtetasin F. K., 33 vjeç.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar lehtë pasagjerja që ndodhej në ambulancë, shtetasja K. I., 66 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img