Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

FOTO/ Almeda Abazi sjell në jetë vajzën, bashkëshorti Tolgahan zbulon emrin e së voglës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë.
Bukuroshja shqiptare ka sjellë në jetë vajzën, e cila erdhi si një bekim për çiftin.

Lajmi është konfirmuar nga vetë aktori, i cili ka postuar një foto në Instastory, ku edhe ka zbuluar emrin e bebes, të cilën e kanë pagëzuar me Alina.

Almeda dhe Tolgahan kanë edhe një djalë 2 vjeç, i cili quhet Efehan.

198339613 974681126624442 8369994299547657802 n

Më shumë

spot_img
spot_img