Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

FOTO/ Aksident në hyrje të autostradës së Laçit, krijohet trafik i madh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në hyrje të autostradës së Laçit.

Nga pamjet shihet se mjeti ka pësuar dëmtime të shumta në pjesën e përparme. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Aksidenti ka shkakatuar dhe trafik trë rënduar në rrugë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img