Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

FOTO/ Aksident masiv në aksin Lezhë-Milot, makinat bëhen “copë”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident masiv është shënuar ditën e sotme pranë kryqëzimit në autostradën Lezhë-Milot.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë tre makina. Pas përplasjes me njëra-tjetrën një nga mjetet është përplasur edhe me barrierat anësore të vendosura pranë një karburanti.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme makinat kanë pësuar dëme të madha, por fatmirësisht raportohet se nuk ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e plota të saj.

Më shumë
spot_img
spot_img