Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

FOTO/ Aksident i frikshëm në aksin Vorë-Tiranë, makina del nga rruga dhe rrëzon shtyllën në tokë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në hyrje të Vorës, në drejtim të kryeqytetit. Burime për NewsBomb.al bëjnë me dije se një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë anësore në rrugë, duke e rrëzuar në tokë.

Si pasojë mjeti ka përfunduar jashtë rruge, ndërsa dyshohet për të lënduar lehtë. Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia e cila po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img