Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

FOTO/ 500 metra larg bregut, peshkaqeni bie në rrjetin e peshkatarit në Lukovë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një peshkaqen i vogël është kapur në bregdetin e Jonit në Lukovë të Sarandës.

Bëhet me dije se peshkaqeni që ka rënë në rrjetën e peshkatarëve peshon 6.7 kilogramë. Peshkaqeni është gjetur në thellësinë 30m dhe 500m larg bregut të detit.

albsig

Më poshtë janë pamjet ku shihet peshkatari, teksa mban në dorë peshkaqenin. Kjo nuk është hera e parë që në këto ujëra gjendet ky lloj peshkaqeni.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img