Hapësire reklamuese

Sporti

FOTO/ “10 mijë euro për një puthje”, Megi Pojani sfidon fansat, por e dashura e Endri Çekiçit ka një kusht…

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ “10 mijë euro për një puthje”, Megi Pojani

Megi Pojani vijon të jetë në qendër të lajmeve rozë dhe nuk ka sesi të ishte ndryshe për seksbombën shqiptare. E dashura e futbollistit të Kombëtares, Endri Çekiçi, bëhet shpeshherë kryefjalë me fotot e saj apo dhe ato që ajo thotë në Instagram apo edhe në emisione të ndryshme.

Kësaj rradhe Megi ka sfiduar fansat e saj në Instagram me një pyetje me spec. Ashtu si çdo njeri, edhe modelja seksi ka momente kur nuk është në 100%-shin e saj teksa një herpes i ka dalë në buzë. Si një njeri pa komplekse, Megi nuk ngurron ta postojë në InstaStory-n e saj duke pyetur edhe fansta e saj nëse do ta puthnin për 10 mijë euro në këtë gjendje.

[gallery td_gallery_title_input="©instagram.com/megipojani/" td_select_gallery_slide="slide" ids="736802,736803,736804"]

Megi Pojanin tashmë do ta shohim më shpesh në ekran teksa do të jetë moderatorja e reality-show “Përputhen” në Top Channel duke zëvëndësuar Bora Zemanin.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese