Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Foshnja 6 muajshe mbetet e vetme dhe e bllokuar në shtëpi, zjarrfikësit ndërhyjnë me shkallë te Fresku (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një foshnje gjashtë muajshe është shpëtuar nga zjarrfikësit e Tiranës, pasi kishte mbetur e bllokuar, e vetme, në apartament. Dera ishte mbyllur dhe nëna e saj kishte mbetur jashtë pa celës, ndërsa foshnja kishte mbetur brenda.

Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, zjarrfikësit e kryeqytetit kanë ndërhyrë me shkallë nga ballkoni i pallatit në zonën e Freskut dhe kanë shpëtuar fëmijën.

 

Më shumë
spot_img
spot_img