Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Forma perfekte dhe të pasme bombastike, partnerja e futbollistit të Juventusit “tërbon” ndjekësit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Oriana Sabatini, partnerja e Paulo Dybala është një ndër modelet më të ndjekura në rrjet dhe një ndër vajzat më seksi.

Me një karrierë gjithashtu si aktore dhe këngëtare, seksbomba argjentinase numëron më shumë se 5.5 milionë fansa vetëm në “Instagram”, aty ku ndan gjithnjë për ndjekësit e saj foto tepër provokuese.

Nëse hidhni një sy në llogaritë e bukuroshes do të ngelni “gojë hapur’ me format e saj perfekte dhe të pasmet bombastike.  Ajo asnjëherë nuk ngurron që të ekspozojë linjat e saj dhe çdo rradhë që plas “bombën” në rrjet ndjekësit lenë mijëra komente ku e komplimentojnë për format që ka.

Kujtojmë se në të shkuarën shumë tifozë të Juventusit kanë aluduar për dëmtimet e shpeshta të Paulo Dybala, duke “akuzuar” modelen për seks të shfrenuar.

Capture 2
kk

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img