Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

‘Fordi’ shpëthen në flakë në mes të Vlorës, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet i tipi “Ford Focus” ka shpërthyer në flakë mëngjesin e kësaj të mërkure në qytetin e Vlorës. 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:14 në bulevardin “Ismail Qemali” të qytetit, ku mjeti me drejtues shtetasin Z.K mori flakë ndërkohë që ishte në ecje.

albsig

Paraprakisht policia thotë se dyshohet që automjeti ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike. Megjithatë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2021, rreth orës 08:14, në bulevardin “Ismail Qemali”, një mjet i markës “Ford”, me drejtues shtetasin Z. K, në ecje, ka marr flakë, ku si pasojë ka vetëm deme materiale.

Nga hetimet paraprake rezulton se mjeti ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike. Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img