Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

“Fordi” del nga rruga e bie në kanal, plagoset shoferi 25-vjeçar (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Fier-Patos.

Një automjet tip “Ford” ka humbur kontrollin dhe  ka rënë në kanal në kthesën e Portëzës 

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi mjetit, Ardian Saliaj, 25-vjeç. 25-vjeçari është transportuar në spital ku sipas mjekëve se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 


Më shumë