Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Forcat Speciale nga Tirana mësyjnë në lokalin e një personi me precedent në Rrëshen, operacioni i dytë në pak ditë, 20 të shoqëruar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat Speciale nga Tirana janë duke zhvilluar një operacion blic në Rrëshen, në lokalin e një personi me precedent penal. Operacioni është duke u zhvilluar dhe aktualisht ddhe të paktën 20 persona janë shoqëruar.

Ky është operacioni i dytë që Policia ushtron në lokalin e këtij personi, i cili në zonën e Mirditës dhe Rrëshenit njihet si problematik dhe me precedent penal. Ai ka në pronësi një bar-bilardo dhe dyshohet se aty ushtron aktivitet të paligjshëm, të lojërave të fatit dhe shitjes së drogës.

Nga mësymja e Forcave Speciale nga Tirana, në lokal është gjetur drogë por deri tani nuk ka njoftim zyrtar, si dhe disa pjisje e makineta që shërbjenë për lotaritë e palejuara. Në ambientet e këtij subjekti, sipas burimeve, janë gjetur dhe fisha e tavolinë pokeri.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img