Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Forcat Speciale mësyjnë super-hotelin në Sarandë, në kërkim të Klemenet Balilit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

38371d6e9eb76391eac5c1535b1e28c1

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë organizuar një operacion në qytetin e Sarandës dhe specifikisht në resortin “Santa Quaranta”.

FNSH është në ndjekje të të shumë kërkuarit Klement Balilit, i cili vazhdon të jetë në arrati.

Kontrolle janë duke u zhvilluar në banesa dhe biznese në fshatin Stjar, pasi ka informacione se Balili mund të fshihet në këtë zonë.

Ky është operacioni i radhës që zhvillohet nga Policia e Shtetit për kapjen e Balilit, arrestimin e të cili e kërkoi dje me ngulm edhe ambasadori amerikan Donald Lu. 

Lexo edhe: Prokuroria përgjoi telefonin e Balilit përpara sinjalizimit nga Greqia, shoqërohej me politikanë të rëndësishëm

balili-klemend1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img