Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Fondet sekrete greke, Idrizi e Nano vendosin të shkojnë bashkë në Çamëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në mbyllje të emisionit Idrizi dhe Mustafa Nano ranë dakord të shkojnë në Çamëri së bashku.

 

Më shumë


spot_img
spot_img