Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“Foltorja” sot në Gjirokastër, Berisha mbërrin herët dhe takon drejtuesit e degëve të Partisë Demokratike

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Foltorja” e Sali Berishës ditën e sotme pritet të ndalet në qytetin e Gjirokastrës. Si në çdo qytet tjetër edhe Gjirokastra pritet që ta presë ish-kryeministrin Berisha me qindra simpatizantë të Partisë Demokratike.

Ndryshe nga qytetet e tjera lideri historik i PD-së ka vendosur që në Gjirokastër të shkojë disa orë para fillimit të “Foltores”, pasi ka zhvilluar takim me drejtues të tegëve të PD të Qarkut.

Ka qenë vetë ish-kryeministri ai i cili përmes disa fotove ka zbuluar këtë takim të zhvilluar.

 “Takim i përzemërt në Qendren Administrstive Picar me drejtues të degve të PD të Qarkut të Gjirokastrës”, shkruan Berisha bashkëngjitur fotove ku shfaqet duke diskutuar në një ambient lokali.

Në krah të Berishës qëndron deputeti i PD, Tritan Shehu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img