Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

“Foltorja” sot do të ndalet në Elbasan, Berisha thirrje demokratëve: Ejani, vetëm të bashkuar mund të fitojmë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha  ka njoftuar se ditën e sotme në orën 18:00 “Foltorja” do të ndalet në qytetin e Elbasanit. Përmes një postimi në rrjetet sociale Berisha u bën thirrje të gjithë demokratëve të këtij qyteti që të marrin pjesë, pasi vetëm të bashkuar ata do të mund të fitojnë.

“Sot ne ora 18:00 ne Sallen e Theatrit Skampa te Elbasanit mbahet “Foltorja per nje Parti Demokratike me te  bashuar, me te forte, me te hapur. Interes i jashtzakonshem. Ftoj demokratet dhe demokratët e Elbasanit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Rrofte Elbasani! Sb”, shkruan Berisha.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img