Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Foltorja në Peshkopi, Sokol Balla ironizon Berishën: As në Dibër nuk të erdhi asnjë figurë, ooo Figurë!

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditëne  sotme ish-kryeministri mbajti Foltoren e radhës në qytetin e Peshkopisë, ku qindra simpatizantë dolën ta prisnin dhe iu bashkuan në sallë.

Por ajo që binte në sy ishte se asnjë prej deputetëve të Dibrës nuk shkoi në atë takim, madje as Xhelal Mziu, i cili njhhej si një nga mbështetësit më të flaktë të liderit historik demokrat. Në Peshkopi, Berisha u shoqërua vetëm nga deputeti Flamur Noka.

Gazetari Sokol Balla ka ironizuar Berishën për faktin se zyrtarët e rëndësishëm të PD-së e lanë vetëm, teksa thotë se asnjë figurë nuk iu bashkua “Figurës” (Sali Berishës).

“As në Dibër nuk të erdhi asnjë figurë, ooo Figurë”, shkruan Balla.

246481443 633470344483981 201252992918947453 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img