Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Foltorja” me gratë demokrate, ish-kryeministri shoqërohet nga bashkëshortja e tij Liri Berisha

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha këtë të dielë ka vendosur që “Foltorja” të zhvillohet me gratë dhe vajzat demokrate.

Ndryshe nga takimet e tjera, në krah të liderit të Partisë Demokratike është dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha.

Në pamjet e publikuara në krah të tij shihet dhe deputetja Albana Vokshi, e cila ka qenë një prej personave të cilët ka dalë në krah të tij që prej fillimit të “Foltores”.

Gjithashtu të pranishme janë dhe ish deputetja, Albina Deda, Mimoza Hajdarmataj, Edit Harxhi , Albiona Hallim, Liljana ILmazi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img