Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FNSH kontrolle masive në ambiente pranë Metalurgjikut, çfarë po ndodh tani në Elbasan?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3f2f6cfbb80b736c43fcc4523eb51e0

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë janë duke zhvilluar disa kontrolle të befasishme në disa ambiente pranë Metalurgjikut në Elbasan.

Burime për mediat bëjnë me dije se këto kontrolle kanë në fokus lokalizimin dhe arrestimin e personave që janë shpallur në kërkim.

Ende nuk bëhen me dije detaje specifike nga operacioni, por qyteti i Elbasanit njihet për nivelin e lartë të kriminalitetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img