Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FNSH-ja zbarkon në Vlorë, aksion i befasishëm për kapjen e personave të rrezikshëm; po kërkohet për armë dhe lëndë narkotike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion policor është zhvilluar sot në mbrëmje në qytetin e Vlorës, ku mësohet se forca të shumta policie janë vënë në lëvizje.

Po kërkohet në disa fshatra për persona që mund të jenë me precedent penal dhe kultivues apo transportues lëndësh narkotike. Qëllim është edhe kapja e personave që posedojnë armë pa leje.

Kontrolli po bëhet në disa banesa ndërsa burime për mediat tregojnë se në terren ka zbritur edhe FNSH-ja. Derimë tani ka disa të shoqëruar ndërsa janë ngritur postblloqe në rrugën përgjalë Lumit të Vlorës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img