Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

‘Fluturo o shpirt i lirë’, i afërmi publikon foton e fundit të kantautorit Kujtim Prodani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

464019c60addc5fa66b010f2272e90ed

U nda nga jeta sot kantautori i njohur Kujtim Prodani. Lajmi i hidhur ka prekur jo vetëm të afërmit, por dhe miqtë dhe kolegët.

Kushëriri i tij dhe këngëtari i njohur Voltan Prodani, ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto të fundit të kantautorit.

Prodani shihet në spital i shtrirë dhe me maskën e oksigjenit në fytyrë.

“Foto e fundit nga i shtrenjti ynë. Këtë foto nuk do ta harrojë kurrë gjithë jetën. Fluturo o shpirt i lirë”, shkruan Voltan Prodani në mbishkrimin e fotos së fundit.

Kantautori ndërroi jetë sot në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ ku prej ditësh po luftonte me virusin, betejë të cilën nuk arriti ta fitonte.

Screenshot_29.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img